Tel. (+48) 41 391 70 28

Fundusze Europejskie

Zefir spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. "Wdrożenie wyników prac B+R i uruchomienie produkcji innowacyjnych funkcjonalnych opakowań do owoców poprzez zakup nowoczesnej linii technologicznej w spółce Zefir".

11-05-2017
Celem projektu jest wdrożenie do produkcji innowacyjnego w skali światowej produktu – funkcjonalnych opakowań na owoce, skierowanych do producentów i dystrybutorów owoców – głównie jabłek i owoców jagodowych.

Rezultatem projektu będzie wprowadzenie na rynek wysokiej jakości produktu o unikatowych cechach, dzięki czemu w spółce Zefir nastąpi wzrost zatrudnienia oraz zwiększenie potencjału eksportowego.

Wartość projektu: 25 000 000 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 10 000 000 zł

Informacja o wyborze wykonawcy w związku z zapytaniem ofertowym z dnia 13.10.2017 na wykonanie usług audytu wzorniczego

Szanowni Państwo, niniejszym Andrzej Wódkowski Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Wódkowski” informuje, iż zakończyło się postępowanie w sprawie wyboru najkorzystniejszej oferty dotyczącej realizacji usług doradczych w zakresie wykonania audytu wzorniczego w ramach działania 1.4 „Wzór na konkurencję” Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma Idealia Sp. z o.o.

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe z dnia 13.10.2017 na wykonanie usługi audytu wzorniczego

Pliki do pobrania:

1. Zapytanie ofertowe (PDF) (Pobierz)
2. Załączniki do złożenia oferty (PDF) (Pobierz)FEU

Realizacja projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pt. „Wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji ręczników papierowych w listkach, o zwiększonych walorach użytkowych”

16-08-2017
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Wódkowski” – Andrzej Wódkowski realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji ręczników papierowych w listkach, o zwiększonych walorach użytkowych”.

Celem projektu jest wdrożenie nowej technologii, dzięki której nastąpi uruchomienie produkcji innowacyjnego ręcznika papierowego w listkach, o zwiększonych właściwościach użytkowych.

Rezultatem projektu będzie wprowadzenie na rynek nowatorskiego produktu, co pozwoli umocnić firmie przewagę konkurencyjną. Gotowy wyrób zostanie zaoferowany do sprzedaży zarówno w kraju, jak i za granicą. Odbiorcami zagranicznymi będą głównie następujące państwa: Czechy, Węgry, Litwa i Ukraina.

Wartość projektu: 13 300 000 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 5 985 000 zł

Fundusze Europejskie

ZEFIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Wdrożenie w spółce ZEFIR innowacji produktowej opartej o wyniki prac B+R”

11-05-2017
Celem projektu jest wdrożenie wyników prac B+R, które umożliwią wytworzenie innowacyjnego produktu - papieru toaletowego w obwolucie, o spersonalizowanym charakterze, dedykowanego konkretnemu odbiorcy.

Celem projektu jest wdrożenie nowej technologii, dzięki której nastąpi uruchomienie produkcji innowacyjnego ręcznika papierowego w listkach, o zwiększonych właściwościach użytkowych.

Rezultatem projektu będzie wprowadzenie na rynek wysokiej jakości produktu, który dzięki unikatowym cechom będzie miał szansę zaistnieć na rynkach zagranicznych. Realizacja projektu przyczyni się do rozwoju firmy i wzrostu zatrudnienia.

Wartość projektu: 1 443 405 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 680 117,96 zł

FEU

Realizacja projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pt. „Wdrożenie wyników prac B+R w zakresie technologii produkcji innowacyjnego papieru toaletowego nawilżanego”

04-10-2016
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Wódkowski” – Andrzej Wódkowski realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Wdrożenie wyników prac B+R w zakresie technologii produkcji innowacyjnego papieru toaletowego nawilżanego”.

Celem realizacji projektu jest wdrożenie na rynek innowacyjnego produktu-papieru toaletowego do higieny intymnej, nawilżanego, biodegradowalnego w wodzie, opartych o wyniki prac B+R w zakresie stworzenia innowacyjnego papieru toaletowego.

W wyniku realizacji projektu zostanie wprowadzony na rynek innowacyjny w skali kraju i świata produkt w postaci papieru toaletowego nawilżanego w rolce.

Wartość projektu: 45 000 000 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 19 800 000 zł